Kadra

DSC04320Zgodnie z założeniami przyjętymi podczas powstawania Zespołu Żłobka personel chciał stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające prawidłowemu rozwojowi Państwa dzieci. Na maluchy czeka wykwalifikowana kadra złożona z pedagogów, opiekunów dziecięcych i pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi,  którzy nie tylko dbają o rozwój i bezpieczeństwo Państwa pociech, ale w razie potrzeby służą pomocą i radą.

Wykształcenie jest ważne, ale najważniejsze jest to, że personel zatrudniony po prostu kocha dzieci, a praca z nimi sprawia im niesamowitą przyjemność. Są kreatywne, odpowiedzialne, spokojne, chętnie służą dobrą radą. Kiedy trzeba przytulą, pocieszą, podadzą dłoń , a kiedy indziej wytrą łzę z policzka i szepną ’ …..cichutko Kochanie” .

Każda z Pań zna inny sposób na nudę, niektóre skaczą, biegają tańczą, inne wymyślają różne zabawy, a niektóre po prostu przytulą i ukołyszą.

Personel nie jest tylko dla dzieci, ale także dla Was-rodziców. Jeśli macie jakiś problem wychowawczy lub zdrowotny z Waszymi pociechami albo po prostu chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda z Pań chętnie wysłucha, porozmawia, doradzi.

Pamiętajcie Drodzy Rodzice, że

„W dzieciństwie niewiele zależy od nas samych, wiele zaś od tych, którzy są z nami”

 

B.Rocławski